Galéria

Palko je úžasný, talentovaný fotograf, ktorý vie zachytiť moment, ktorý práve prežívate. Vďaka jeho práci si odnášame z našej svadby nádherné fotografie plné emócií. Palko ďakujeme Ti za perfektnú prácu, cítili sme sa v Tvojej spoločnosti ako hviezdy! Aj vďaka Tebe a Tvojej profesionalite bol náš deň, ten najkrajším dňom v našom živote.

Michal & Zuzana, 03.09.2016

Krajšie fotky sme si ani nemohli priať. Odporúčam!

Nikola & Branislav, 29.10.2016

Dakujeme Palimu za vynikajuco odvedenu pracu 🙂 od prveho kontaktu az po osobne stretnutie pred svadbou vynikajuca komunikacia 🙂 vsetko sme si detailne pred svadbou presli, vdaka comu vsetko vyslo ako malo 🙂 fotenie bolo super 🙂 palec hore � Je to Pan fotograf, ktory robi pracu srdcom a taky je aj vysledok 🙂 Velka, velka vdaka 🙂 Prajem Ti do buducna vela dalsich spokojnych parov

Mata & Jozef, 01.07.2017

Palino, je naozaj dokonalý fotograf ktorý vie urobiť svoju prácu na 10000% a viac najlepšie. Moja osobná skúsenosť je už dva krát v moje dva veľmi silné okamihy v živote. Prvý keď som bola tehotná a druhá keď som sa vydávala. A určite to nebolo naposledy. Vrelo odporúčam všetkými desiatimi.

Michaela & Radoslav, 24.09.2016

Super fotograf a človek, svadobné foto krásne, len škoda, že sme nemali viac času.

Soňa & Ľubomír, 29.04.2017
Kontakt